Rent To Own reality

Moderná cesta k vlastnému bývaniu alebo prevádzke

Čo je Rent To Own?


Jedinečný systém na Slovensku, kedy si prenajímate nehnuteľnosť s možnosťou jej odkúpenia neskôr. Už v roku 2013 sa tento systém zaviedol na našom trhu a viac než 8 rokov sa úspešne rozvíja. Pre každého znamená niečo iné, pre každého je však Rent To Own výhodný.

Je to férová cesta k vlastnému bývaniu pre tých, ktorí momentálne nespĺňajú podmienky pre získanie hypotéky, firemného úveru alebo nemajú dostatok financií. Pre tých, ktorí si chcú šikovným spôsobom zaistiť vysnívanú nehnuteľnosti za jej aktuálnu cenu, bez nutnosti okamžitej úhrady, ale aj férová cesta k vlastným priestorom na podnikanie pre firmy či podnikateľov

Vlastná nehnuteľnosť aj bez úveru

Dostatok času na odkúpenie

Garancia fixnej ceny

8 rokov skúseností

300+ nehnuteľností

Férová cesta

K vlastnému bývaniu

Našli ste si bývanie, ale nedostali hypotéku alebo vám chýbali financie? Využite službu Invest Portal Rent To Own a môžete bývať ihneď, aj bez hypotéky.

Vami vybranú nehnuteľnosť za vás kúpi fond profesionálnych investorov registrovaný pod NBS a za vopred dohodnutých podmienok vám ju prenajme a podrží. Do nehnuteľnosti sa môžete ihneď nasťahovať a zároveň získate dostatok času na jej neskoršie odkúpenie.

Garancia férového prístupu

V prípade, že by ste počas doby rezervácie nehnuteľnosti mali problém s jej odkúpením v zmysle dohodnutých zmluvných podmienok, nemusíte mať žiadne obavy. Na základe vzájomnej dohody umožňujeme dobu rezervácie predĺžiť alebo nehnuteľnosť posunúť inému záujemcovi tak, aby sme vám, v ideálnom prípade, vedeli vrátiť celý rezervačný poplatok.

Férová cesta

K vlastným priestorom na podnikanie

Invest Portal Rent To Own je tu aj pre podnikateľov a firmy. Náš jedinečný systém vám ponúka výhodný prenájom priestorov na podnikanie s možnosťou odkúpenia neskôr.

Vo vami vybraných priestoroch môžete ihneď podnikať, pričom si nemusíte brať úver. Realitný fond profesionálnych investorov ich prefinancuje za vás a dá vám ich do užívania. Poskytne vám tiež dostatok času, aby ste mohli využiť právo na ich odkúpenie.

Získajte priestor na bývanie alebo podnikanie aj bez úveru.

Ako to funguje

Vyberiete si priestor na bývanie alebo podnikanie

Nájdite si priestor na bývanie alebo podnikanie, ktorý by ste si chceli neskôr odkúpiť. Vyplňte formulár a objednajte si konzultáciu a spracovanie žiadosti. Následne vám vypracujeme a zašleme nezáväznú ponuku prenájmu s odkúpením.

Priestor na bývanie alebo podnikanie používate, ako by bol váš

 Ak budete s našou ponukou súhlasiť, nehnuteľnosť pre vás kúpime a prenajmeme vám ju až dovtedy, kým ju budete môcť odkúpiť. Na začiatok uhradíte len dohodnutý rezervačný poplatok a nehnuteľnosť môžete užívať okamžite.

Priestor na bývanie alebo podnikanie odkúpite do vášho vlastníctva

Posledným krokom je odkúpenie priestoru na bývanie či podnikanie do vášho vlastníctva. Môžete tak urobiť kedykoľvek v hotovosti alebo úverom, a to za rovnakú cenu, aká bola dohodnutá pri podpise zmluvy.

Rent to own

Ďalšie výhody


Na úvod vám stačí len malá časť kúpnej ceny, štandardne od 15 %.
Nehnuteľnosť môžete okamžite začať užívať alebo ju prenajímať.
Nájomné za užívanie nehnuteľnosti je výrazne nižšie, ako by ste platili v prípade komerčného nájmu.
Nehnuteľnosť môžete rekonštruovať alebo upraviť podľa svojich predstáv.
Cenu nehnuteľnosti máte zafixovanú až do odkúpenia, a to aj napriek neustálemu rastu ich cien.
Na odkúpenie nehnuteľnosti do svojho vlastníctva získate čas až niekoľko rokov. Môžete tak urobiť v hotovosti, úverom alebo hypotékou. Kedykoľvek počas tejto doby aj predčasne, a to bez akýchkoľvek obštrukcií či pokút.
Prenájom s odkúpením neskôr vám v budúcnosti môže vďaka fixácii ceny nehnuteľnosti pomôcť pri žiadaní o bežný alebo podnikateľský úver.

Máte záujem?

Chcem overiť nehnuteľnosť

Kontaktné údaje > Objednávka > Potvrdenie