Posaďte tím poradcov do vášho kúta so službou Premium

Tím poradcov vo vašom kúte s Premium

Naši profesionálni investiční manažéri sú tu, aby vám na požiadanie poskytli poradenstvo a zostavili individuálny plán, ktorý vám pomôže dosiahnuť so svojimi peniazmi to, čo chcete.

Financie sú zložité. 
My sme tu, aby sme ich zjednodušili.

Nechajte náš tím poradcov analyzovať a skonsolidovať váš finančný život do jedného prehľadného obrazu. Svoje rady potom prispôsobia tak, aby vám pomohli dosiahnuť vaše ciele, od kúpy domu až po investovanie na dôchodok.

€50k 

minimálny požadovaný kapitál

Plány
Podpora
Zdroje

Plán, ktorý pokrýva všetky oblasti

Spolupracujte s našimi odborníkmi a spojte všetky aspekty svojho finančného života (vrátane aktív mimo spoločnosti Invest Portal) do konsolidovaného, komplexného plánu.

Digitálne optimalizované

Naše nástroje dokážu automaticky monitorovať a dolaďovať váš plán prostredníctvom vyvažovania portfólia, daňovo inteligentných stratégií a ďalších finančných vychytávok.

Pripravený tím odborníkov

Spojte sa s našimi poradcami cez e-mail alebo online hovor, aby vám pomohli zorientovať sa v meniacich sa prioritách, upraviť váš plán podľa potreby alebo zodpovedať akúkoľvek otázku.

Rady v oblasti, v ktorej sa stretávate vy a vaše peniaze

Bez ohľadu na vaše ciele alebo situáciu sú tu pre vás naši poradcovia, ktorí vám poradia, aby ste mohli s istotou urobiť každý krok.

Alokácia kapitálu

Sporenie pre deti 

Portfólio stratégie

Firemné investície

Kúpa nehnuteľnosti

Splatenie úverov

Zhodnotenie majetku

Dôchodková renta

Mojim cieľom ako poradcu je, aby každý klient odchádzal s jasnou predstavou o tom, ako by mal investovať a koľko by mal sporiť, aby dosiahol svoje finančné ciele. Váš zložitý finančný život zoberiem a zjednoduším.

Martin Bittara
Zakladateľ Invest Portal

Vždy konáme vo vašom najlepšom záujme

Vzostupy a pády trhu sú mimo našej kontroly, ale môžete si byť istí, že s vašimi investíciami budeme konať správne a zodpovedne.

1) Fiduciár

Sme registrovaný v NBS na sektor kapitálového trhu, čo znamená, že sme zo zákona povinní pri investovaní vašich peňazí uprednostňovať vaše záujmy.

2) Regulované nástroje

Buďte bez obáv. Využívame regulovaných obchodníkov s cennými papiermi alebo regulované fondy. Oblasť kryptomien zatiaľ regulovaná nie je.

3) Poplatky za službu

Nedostávame žiadne provízie z bánk a poisťovní. Sme motivovaní tým, čo je pre vás najlepšie. Naše poplatky sú zväčša viazané na to, ako rastie váš účet.

Často kladené otázky

Čo získam s Premium službou?

So službou Premium v spoločnosti Invest Portal získate prístup k poradcom 1:1, kedykoľvek budete potrebovať, dôkladné finančné plánovanie pre všetky vaše aktíva, exkluzívny obsah a jednoduchý prechod k rovnakému skvelému poradenstvu a optimalizovanej technológii prostredníctvom našej digitálnej platformy. Náš tím má v službe Premium väčšiu kontrolu nad vaším portfóliom, aby mohol vykonávať úpravy, ktoré zodpovedajú vašim individuálnym potrebám.

Náš tím vyniká v komplexnom finančnom plánovaní založenom na cieľoch. Zistí, čo chcete dosiahnuť, a vytvorí stratégiu, ktorá vám umožní pripraviť sa, rásť a dosiahnuť ich.

Môžu vám poradiť, ktoré účty používať, daňovo efektívnym prevodom aktív, zostavením dôchodkového plánu aj mimo II. a III. pilier a podobne. Poskytneme vám aj poradenstvo týkajúce sa aktív držaných mimo spoločnosti Invest Portal.

Hoci nie sme účtovníci a nemôžeme podávať daňové priznania, môžeme vám poradiť, ako maximalizovať daňovú efektívnosť z hľadiska správy investícií a plánovania.

Aké sú podmienky a flexibilita?

Prémium vyžaduje minimálne 50 000 EUR v aktívach v spoločnosti Invest Portal na aktualizáciu a udržanie oprávnenosti v programe. Aktíva môžu byť na vašich účtoch peňažnej rezervy a investičných účtoch či fondoch(kapitálových, dôchodkových a krypto).

Prémium je tu na to, aby vám dlhodobo pomáhalo. Neexistuje však žiadne obmedzenie na úpravu vášho plánu. Chápeme, že môže dôjsť k zmenám a významným životným udalostiam. Ak by ste chceli začať so službou Premium a zistíte, že pre vás nie je vhodná, môžete sa z nej kedykoľvek odhlásiť a stále využívať mnohé pokročilé technológie spoločnosti Invest Portal na podporu vašich finančných cieľov.

Kde budú moje prostriedku uložené?

Prostriedky sú uložené u regulovaných subjektov primárne v bankách a u depozitárov ako Santander, Cyrrus a podobne. V prípade kryptomien sú u depozitára (custodial service provider) ako COBO.

Služba premium slúži na poradenskú činnosť a správu kapitálu. Invest Portal nemá prístup ku vkladom, výberom alebo prevodom vašich prostriedkov.

Pozrite sa, čo všetko môžu vaše peniaze priniesť."

  Chcete si užívať výhody vlastného investičného portfólia?

  Porozprávajte sa s licencovaným poradcom

  Close

  Máte záujem O SLUŽBY INVESTIČNÝM PROFESIONÁLOM?

  Porozprávajme sa o možnosti spolupráce

  Close