Plný investičných príležitostí

Už cez 15 rokov pracujeme s úspešnými ľuďmi, podnikateľmi a profesionálmi ktorým pomáhame investovať ich voľné finančné zdroje. Aktívny ľudia už dávno pochopili že peniaze nesmú len tak ležať ľadom aby nič nevyprodukoval. Jediné čo potrebujú je dlhodobý partner ktorý je nezávislý, odborný a vedia mu dôverovať.

Pevne veríme že moderný investor má mať rovnaké nástroje ako veľký investičný hráči. Pokiaľ budete aktívne investovať, s tými správnymi nástrojmi, dokážate si zmeniť život k lepšiemu. 

Naša misia

Pomáhame zhodnocovať kapitál

Výhľadávame po svete tie najunikátnejšie investičné produkty a služby ktoré následne podrobíme hĺbkovej analýze. Po internom zhodnotení kvalitatívnych faktorov a rizík sprístupňujeme tieto služby moderným investorom v trhovisku investičných príležitostí.

Naše hodnoty

Nezávislosť

Existuje tisíc ciest. Preto si treba budovať portfólio, nielen produkty. Preto vnímame nezávislosť ako jednu z hlavných hodnôt, ktorá dáva flexibilitu a objektivitu celému procesu budovania portfólia.

Dôveryhodnosť

Dôveryhodnosť a kompetentnosť sú obe životne dôležité. Pracujeme s majetkom ľudí, ktorí nám veria, že ich majetok budeme chrániť a že máme schopnosť dlhodobo ho zhodnocovať.

Naša vízia

najlepší portál pre moderného investora

Tvoríme to najlepšie miesto kde si moderný investor skladá a riadi svoj kapitál. Miesto, kde sústredíme komponenty inštitucionálnych, alternatívnych a ultra bohatých investorov, ktoré vie využiť aj menší moderný investor.

Chcete si užívať výhody vlastného investičného portfólia?

Porozprávajme sa

Vitaj späť!

Prihlás sa do Invest Portal Klubu.

Obnova hesla

Zadaj svoju emailovú adresu, na ktorú ti pošleme odkaz na vytvorenie nového hesla.