Sme viac ako asset manažéri, analytici, či investori

Budujeme svet okolo nás
a posúvame ho dopredu
- pre všetkých

Kombináciou aktívne riadených portfólií, riadenia rizík, finančného a investičného plánovania a ďalších služieb pomáhame klientom orientovať sa v zložitom svete správy kapitálu. 

Kontinuálne inovujeme naše portfóliá, dosiahli sme silné partnerstvá a reputáciu ktorá nám otváre dvere k najlepším ľudom na svete. Ak riešenie neexistovalo, vybudovali sme ho a v tom hodláme pokračovať.

Vieme že zveriť niekomu financie znamená podeliť sa o svoju budúcnosť. Chce to niekoho nezávislého, dôveryhodného a kompetentného. Správa kapitálu prináša úzky vzťah medzi klientom a správcom. Nie je tu na jeden obchod, je tu dlhodobo a aj pre budúce generácie. 

Tak ako aj vy, sme investori ktorí sa každý deň spoliehajú na odbornosť analytických, traderských a biznis tímov na najväčších svetových burzách. Spolu tvoríme lepšiu budúcnosť pre všetkých.

Naša misia

PRINIESŤ aktívne riadené portfóliá MODERNÝM INVESTOROM

Pomáhame zhodnocovať kapitál. Nie preto, aby sme sa usmievali na výnosy na monitore. Veríme, že čím bohatší a samostatnejší budeme, tím viac môžeme venovať čas a prostriedky tomu, čo nás napĺňa - nech je to čokoľvek.

Naše hodnoty

Nezávislosť

Existuje tisíc ciest, nie len jedna je tá správna. Preto si treba budovať portfólio, nielen produkty. Preto vnímame nezávislosť ako jednu z hlavných hodnôt, ktorá dáva flexibilitu a objektivitu celému procesu aktívne spravovaného portfólia.

Dôveryhodnosť

Dôveryhodnosť a kompetentnosť sú obe životne dôležité. Pracuje s majetkom ľudí, ktorí nám veria, že ich majetok budeme chrániť a že máme schopnosť dlhodobo ho zhodnocovať.

Naša vízia

najlepší portál pre investície a aktívne riadené portfóliá

Chceme vytvoriť to najlepšie miesto v Európe pre investície a aktívne riadené portfóliá. Miesto, kde sústredíme komponenty inštitucionálnych, alternatívnych a ultra bohatých investorov, ktoré viete vložiť do vášho moderného portfólia.

Chcete si užívať výhody vlastného investičného portfólia?

Porozprávajme sa

Vitaj späť!

Prihlás sa do Invest Portal Klubu.

Obnova hesla

Zadaj svoju emailovú adresu, na ktorú ti pošleme odkaz na vytvorenie nového hesla.