Výsledok 3

Váš výsledok:

DYNAMICKÉ PORTFÓLIO

AKO SA ZHODNOTÍ VAŠICH
10 000 € za 1 rok?

12 % p.a.

11 200 €

PASÍVNE INVESTOVANIE

vs

30 % p.a.

13 000 €

AKTÍVNE INVESTOVANIE

Maximalizácia zhodnotenia investície

Patríte k ľuďom, ktorí nechcú čakať na dôchodok, aby si začali užívať výnosy? Presne pre vás sme nastavili dynamické portfólio, v ktorom sa neustále niečo deje. Tretinový podiel zlata je istota na horšie časy. Aby
ste mohli pokojne spávať.

Tretina  investícií smeruje do Forexu, kde sa zhodnotenie pohybuje nad
10 % mesačne. Ďalšia tretina bude smerovať do kryptomien, ako do platidla budúcnosti. Aktívna správa môže zarábať na poklese aj raste kryptomien, čím dokáže priniesť mesačné zhodnotenie desiatok percent.

Akcie tvoria 10 % navrhovaného rozdelenia. Sú dynamickým, ale súčasne stabilným aktívom portfólia. Ide o zložku na dlhodobejšie investovanie, ktorá však prináša svoj zisk. Za 30 rokov svetové akcie posilnili o 778 %.

Aktívne vs. pasívne investovanie

Vďaka aktívnej správe je možné využívať na trhu príležitosti, ktoré pri pasívnej správe ostávajú nedotknuté. Aktívna správa každý deň realizuje množstvo obchodov, ktoré maximalizujú výnos. Príkladom je rýchly nákup aktív a využitie prudkého rastu. Pri poklese aktívne zabraňuje strate. Aktívna správa nielen že priemeruje cenu, ale maximalizuje zisky pri raste, ako aj pri poklese finančných trhov.

To nie je všetko. Aktívna správa prináša omnoho viac možností na zhodnotenie peňazí, ako nájdeme na finančných trhoch. Prináša príležitosti na aktívne investovanie do nových príležitostí vo svete. Startupy, nové progresívne projekty, ako aj investície do zdieľanej ekonomiky. Súčasne zbavuje investora starostí s neustálym sledovaním trendov, indexov, akcií, či komodít. Tím profesionálnych obchodníkov a analytikov každý deň analyzuje celý trh a investuje vaše peniaze aktívne.

Nebuďte investor, ktorý sa teší z výnosov, iba keď trhy rastú a v prípade poklesov len pasívne čaká, ako sa veci vyvinú. Aktívna správa vás zbaví nepríjemného čakania na lepšie časy. Ona ich dokáže vytvoriť v každej situácií.