Investujte váš kapitál ako milionár, ktorým sa chcete stať

Členstvo vám poskytuje profesionálne portfóliové nástroje, školenia a komunitu, aby ste mohli s istotou investovať a dosiahnuť svoje finančné ciele.

Skúsený hlas rozumu a pokoja uprostred chaosu

Získajte prístup ku osvedčeným investičným prístupom a odborným investičným prehľadom podaný jasným a stručným štýlom, ktorému rozumiete.

Invest Portal je tu pre tých, ktorí sa rozhodnú spravovať si svoje vlastné investície bez ohľadu na ich skúsenosti alebo veľkosť portfólia. Poskytuje nástroje a školenia na riadenie investičného portfólia inštitucionálnej kvality, odfiltrovanie investičného hluku a prijímanie rozumných investičných rozhodnutí.

INVEST PORTAL

Ako vám dokáže portál pomôcť?

Kombinujeme know-how profesionálnych traderov a investorov s trhoviskom investičných nástrojov. Táto unikátna kombinácia dostane vaše investovanie o niekoľko levelov vyššie.

Lepšia výkonnosť investícií

Úspešný investor ju nezískal tak, že vedel predpovedať budúcnosť. Má ju, pretože má portfólio z kvalitných investičných produktov, ktoré mu dodá istotu, keď ostatní panikária. Invest Portal je miesto, kde nájdete nástroje profesionálnych investorov, aj s informáciami, ktoré potrebujete na úspešnú správu svojich peňazí. Vrátane interných portfólií a stratégií, ktoré môžu naštartovať vaše investovanie a viesť vás pri budovaní vášho majetku.

Člen komunity

Už nemusíte byť na všetko sám. Ako člen Invest Portalu uvidíte, ako ostatní, vrátane nás, zvládajú rovnaké finančné výzvy, ktorým všetci čelíme.  Uvidíte interné portfóliá a stratégie aj s informáciami o tom, ako rebalancujeme a aj prečo. Budete mať prístup do súkromného členského fóra, kde môžete získať odpovede na svoje otázky. Stanete sa lepším investorom.

Ušetríte čas a úsilie

Pre členov pripravujeme pravidelný market update, čo sú ucelné a včasné informácie o dianí na trhoch. Dostanete dôležité informácie, ktoré potrebujete na obozretné investičné rozhodnutia bez toho, aby ste trávili hodiny výskumom. Ušetrite svoj čas a získajte sebadôveru s prístupom k ľahko uchopiteľným nástrojom, ktoré používajú profesionálni portfólio manažéri a ktoré používame interne pri správe vlastných investícií. 

SPOĽAHLIVÝ SPRIEVODCA MODERNÝM INVESTOVANÍM

Nástroje, ktoré vám pomôžu byť lepším investorom


Trhovisko

Jediné miesto v strednej Európe, kde máte na výber z verejných aj privátnych investičných nástrojov a fondov. Bez ohľadu na to, aký máte kapitál, nájdete tu pre vás vhodné riešenie.

Komunita

Vytvorili sme investičné fórum, v ktorom sa dozviete odpovede na svoje otázky. Získate know how investičných profesionálov, čo vám dá sebadôveru a istotu v investičných rozhodnutiach

Podcast

Súčasťou je aj prioritný prístup ku podcastovým a Youtubovým sériám, kde preberáme analýzy, rozhovory, psychológiu a tvorbu portfólia. Mnohé časti vám dajú až neférovú výhodu.

Dostupnosť

Každý si zaslúži získať prístup k nástrojom veľkých inštitúcií a bohatých investorov. Registrácia je bezplatná.

ZÍSKAJTE OKAMŽITÝ PRÍSTUP KU PROFESIONÁLNYM PORTFÓLIOVÝM NÁSTROJOM

Fakt dobré

Keď niekto má možnosti aj mimo tradičné investície. Takto som si doplnila moje akciové portfólio o stabilné zložky a nemám teraz problém pri klesajúcich trhoch alebo inflácii.

H. Petráiová

Economy HP - účtovná kancelária

Spoľahlivé

Išiel som po produktoch, ktoré boli viac agresívne, aby maximalizovali výnos, ktorý som chcel dosiahnuť za čo najkratší čas. Dohodnuté bolo vykonané a som rád, že som sa spoliehal na inštrukcie, ktoré som dostal.

R. Karak

Paralaxis - IT spoločnosť

Revolučné

Chcel som diverzifikovať aj mimo nehnuteľnosti, hlavne teraz, keď je inflácia vysoká. Správne nastavenie portfólia mi zabezpečí likviditu, ktorú potrebujem, s výnosom, ktorý ma chráni pred infláciou.

P. Vrták

Vaša realitná - realitná kancelária

Staňte sa lepším investorom


Preskúmajte trhovisko investičných nástrojov

 FAQ - Často kladené otázky

Je členstvo bezplatné?

Áno, členstvo bude vždy bezplatné.

Pre koho je Invest Portal?

Je to pre úspešných ľudí a moderných investorov, ktorým pomáhame zhodnocovať ich voľné finančné zdroje. Aktívny ľudia už dávno pochopili že peniaze nesmú len tak ležať ľadom aby nič nevyprodukoval. Ak to vidíte rovnako, tak ste na správnom mieste.

Čo dostanem ako člen?

V komunite sme aktívny každý deň kde diskutujeme a odpovedáme na otázky. Trhové analýzy sú pridávané pravidelne, hlbšie analýzy trvajú dlhšie. Výsledky produktov sú aktualizované mesačne. Podcasty robíme týždenne. Máme aj webinárové eventy na ktoré chodí pozvánka. Členovia majú možnosť osobných konzultácií.

Viem členstvo zrušiť?

Samozrejme, keďže je bezplatné, nie sú tu ani žiadne poplatky za zrušenie. Požiadať o zrušenie môžete kedykoľvek. 

Tvoríme to najlepšie miesto pre investície a aktívne riadené portfóliá. Nezávisle, dôveryhodne a kompetentne.

dôležité informácie

Všetky informácie publikované na tomto webe sú určené k študijným účelom. Informácie nezohľadňujú finančný status, finančnú gramotnosť alebo rizikový profil žiadnej špecifickej osoby.  

V žiadnom prípade informácie nie je možné považovať za investičné/tradingové odporučenie, ponuku alebo výzvu na predloženie ponuky na nákup a predaj cenných papierov v zmysel príslušných právnych predpisov.

Názory a informácie na webe Invest Portal sú určené na investičné vzdelávanie a považujú sa za všeobecnú komunikáciu vo forme online investičného/finančného spravodaja, vysielania videa a zvuku, ktoré sa zobrazujú širokej verejnosti.

Informácie boli získané z rôznych zdrojov a o rôznych partnerov. Invest Portal nezaručuje presnosť, alebo úplnosť takýchto informácií poskytnutých tretími stranami. Nepreberáme žiadnu povinnosť aktualizovať tieto informácie alebo radiť o ďalšom vývoji, ktorý sa ich týka. 

Akékoľvek očakávané výnosy poskytované pre jednotlivé kategórie aktív, modelové portfólia a stratégie nie sú zamýšľané a nesmú sa považovať za záruku, alebo za predpoklad, že nevzniknú straty, alebo že investícia dosiahne určitú mieru návratnosti v určitom čase.

© 2020 - 2023 InvestPortal.sk