Jedinečná platforma s ktorou sa stanete svetovým investorom

Nemrhajte čas zastaralým spôsobom investovania.

Ako to funguje?


Výzvou nie je prísť na to, do čoho investovať, ale ako to robiť konzistentne a vybudovať si kvalitné portfólio. Také, ktoré generuje investičný príjem, aby ste dosiahli svoj cieľ čo nasjkôr.

Tvoríme a vyhľadávame po svete unikátne investičné produkty a služby ktoré následne podrobíme hĺbkovej analýze. Po internom zhodnotení kvalitatívnych faktorov a rizík sprístupňujeme tieto služby moderným investorom v trhovisku investičných príležitostí.

Z týchto nástrojov si poskladáte portfólio šité priamo pre vás. Bude individuálne nastavené pre vašu rizikovú toleranciu a cielenú výnosnosť. Pokiaľ ste ako deti dokázali poskladať lego, budete schopný poskladať si investičné portfólio. 

Prečo je Invest Portal unikátny?


Privátne & Verejné

Jediné miesto v strednej európe, kde máte na výber z verejných aj privátnych investičných nástrojov a fondov kvalifikovaných investorov.

Q&A

Vytvorili sme investičné fórum v ktorom sa dozviete odpovede na svoje otázky. Zároveň spoznáte ľudí ktorí naše nástroje dlhodobo využívajú.

Podcast

Súčasťou je aj prioritný prístup ku podcastovým, Youtubovým sériám kde preberáme analýzy, rozhovory, psychológiu a tvorbu portfólia.

Dostupnosť

Každý si zaslúži získať prístup k nástrojom veľkých inštitúcií a bohatých investorov. Registrácia je bezplatná…

ZÍSKAJTE OKAMŽITÝ PRÍSTUP KU NÁSTROJOM KTORÉ SAMY VYUŽÍVAME V NAŠOM OSOBNOM PORTFÓLIU

Výrazne zlepšíte


Váš potencionálny výnos (očakávajte výrazne vyšší potenciál reálneho výnosu)
Vašu stabilitu portfólia (zastúpené sú všetky hlavné investičné triedy)
Osobnú investičnú sebadôveru (nebudete príťažlivejší, len spokojnejší)
Váš krvý tlak (už nebudete mať sucho v krku pri pohľade na investície)

Fakt dobré

Keď niekto má možnosti aj mimo tradičné investície. Takto som si doplnila moje akciové portfólio o stabilné zložky a nemám teraz problém pri klesajúcich trhoch alebo inflácii.

H.Petráiová

Economy HP - účtovná kancelária

Spoľahlivé

Išiel som po produktoch, ktoré boli viac agresívne, aby maximalizovali výnos, ktorý som chcel dosiahnuť za čo najkratší čas. Dohodnuté bolo vykonané a som rád, že som sa spoliehal na inštrukcie, ktoré som dostal.

R.Karak

Paralaxis - IT spoločnosť

Revolučné

Chcel som diverzifikovať aj mimo nehnuteľnosti, hlavne teraz, keď je inflácia vysoká. Správne nastavenie portfólia mi zabezpečí likviditu, ktorú potrebujem, s výnosom, ktorý ma chráni pred infláciou

P.Vrták

Vaša realitná - realitná kancelária

O Invest Portal


Už od roku 2018 sa venujeme finančným inováciám a investíciám. Po vybudovaní úspešného finančného brokera sme sa rozhodli nadobudnuté znalosti, schopnosti a kontakty pretaviť do riešenie pre moderného investora. 

Vytvorili sme jeden z prvých regulovaných fondov na digitálne aktíve v Európe a získané kontakty nám otvorili možnosti ku svetových investičným manažérom. 

Bohužiaľ väčšina skvelých nástrojov tu bola len pre bohatých investorov, ultra bohaté rodiny či inštitúcie. 

Invest Portal vznikol preto, aby mal každý moderný investor podobné možnosti ako veľké finančné inštitúcie. 

Nemrhajte čas zastaralým spôsobom investovania.

Začnite už dnes a stante sa svetovým investorom


Registrácia na platforme je zdarma.

 FAQ - Často kladené otázky

Je registrácia bezplatna?

Áno, základná registrácia na platforme je a vždy bude bezplatná.

Pre koho je platforma vhodná?

Invest Portal je pre ľudí, ktorí si chcú budovať svoj majetok, skladať a riadiť svoje portfóliá. Je pre investorov, ktorí chcú naplno využiť potenciál moderného investovania, fondov kvalifikovaných investorov a nástrojov veľkých investičných hráčov. 

Čo obsahuje IP platforma?

Nástroje správy a riadenia portfólia. Analýzy vo forme podcastov a videí. Trhovisko kvalifikovaných investičných nástrojov a unikátne investičné príležitosti. Všetky potrebné nástroje aby ste sa stali svetovým investorom.

Viem členstvo na platforme zrušiť?

Samozrejme, keďže je bezplatné, nemusíte sa obávať ani žiadnych poplatkov za zrušenie. Požiadať o zrušenie môžete kedykoľvek.

Pomocou moderných investícií viete dosiahnuť svoje ciele oveľa skôr

dôležité informácie

Všetky informácie publikované na tomto webe sú určené k študijným účelom. Informácie nezohľadňujú finančný status, finančnú gramotnosť alebo rizikový profil žiadnej špecifickej osoby.  

V žiadnom prípade informácie nie je možné považovať za investičné/tradingové doporučenie, ponuku alebo výzvu na predloženie ponuky na nákup a predaj cenných papierov v zmysel príslušných právnych predpisov.

Názory a informácie na webe Invest Portal sú určené na investičné vzdelávanie a považujú sa za všeobecnú komunikáciu vo forme online investičného/finančného spravodaja, vysielania videa a zvuku, ktoré sa zobrazujú širokej verejnosti.

Informácie boli získané z rôznych zdrojov a o rôznych partnerov. Invest Portal nezaručuje presnosť, alebo úplnosť takýchto informácií poskytnutých tretími stranami. Nepreberáme žiadnu povinnosť aktualizovať tieto informácie alebo radiť o ďalšom vývoji, ktorý sa ich týka. 

Akékoľvek očakávané výnosy poskytované pre jednotlivé kategórie aktív, modelové portfólia a stratégie nie sú zamýšľané a nesmú sa považovať za záruku, alebo za predpoklad, že nevzniknú straty, alebo že investícia dosiahne určitú mieru návratnosti v určitom čase.

© 2020 - 2022 InvestPortal.sk